Průmyslové termické hmotnostní průtokoměry

Nejmoderněší technologie pro přesné měření hmotnostního průtoku plynů

Naše průmyslové termické hmotnostní průtokoměry jsou konstruovány pro provoz i v nejnáročnějších podmínkách. Vyrábíme širokou kolekci zásuvných modelů i modelů pro vestavbu do potrubí pro přesné měření hmotnostního průtoku plynů.

Pro zákazníky, kteří oceňují výhody termických hmotnostních průtokoměrů – velké měřicí rozpětí, velmi nízkou tlakovou ztrátu, žádné pohybující se součásti, přizpůsobivost aplikaci, přímé měření hmotnostního průtoku – nyní nabízíme maximální přesnost měření u nové řady průtokoměrů QuadraTherm

Všechny přístroje vybavené patentovaným snímačem rychlosti DrySense se vyznačují mimořádnou dlouhodobou stabilitou a spolehlivostí. Jak již napovídá jeho název, jedná se skutečně o jediný termický snímač na světě, který je skutečně „suchý“. Náš patentovaný způsob výroby eliminuje všechny vzduchové mezery mezi otápěným snímačem rychlosti a válcovou sondou a tudíž není nutno používat žádné „mokré“ zalévací hmoty jako je epoxidová pryskyřice, keramický cement, termická vazelína nebo hliníkový prášek. Výsledkem je maximální citlivost, reprodukovatelnost a odolnost vůči praskání a posouvání, tedy skutečně podstatně lepší přesnost měření a dlouhodobá stabilita.

Návrhový diagram pro QuadraTherm (v angličtině)

 
 
780

QuadraTherm® 780i – termický hmotnostní průtokoměr pro montáž do potrubí

Maximální přesnost: ± 0,5% z měřené hodnoty při průtocích nad 50% měřicího rozsahu; integrovaný usměrňovač průtoku; 2 nebo 3 proměnné na výstupech, měřicí rozsah až do rychlosti 300 Nm/s, Dial-A-Gas®, Dial-A-Pipe®, schválení do prostředí s nebezpečím výbuchu, digitální komunikace (připravuje se).

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
640

QuadraTherm® 640i - zásuvný termický hmotnostní průtokoměr

Přesnost: ± 0,75% z měřené hodnoty při průtocích nad 50% měřicího rozsahu; zásuvný snímač o délkách 19 mm až 2 m; 2 nebo 3 proměnné na výstupech, měřicí rozsah až do rychlosti 300 Nm/s, Dial-A-Gas®, Dial-A-Pipe®, schválení do prostředí s nebezpečím výbuchu, digitální komunikace (připravuje se).

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
620

Fast-FloTM Model 620S – zásuvný termický hmotnostní průtokoměr

Řízený mikroprocesorem, s rychlou odezvou (200 ms), krytí IP65. Chyba měření ± 1,0% z rozsahu, měření v potrubích DN50 až DN1200.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
640s

Steel-MassTM Model 640S - zásuvný termický hmotnostní průtokoměr

Přesný a spolehlivý, robustní konstrukce pro náročné průmyslové aplikace. Chyba měření ± 1,0% z měřené hodnoty +0,5% z rozsahu. Měření až do rychlosti 100 m/s (pro vzduch). Snadná montáž zasunutím do potrubí nebo kanálu.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
780

Flat-Trak™ Model 780S –termický hmotnostní průtokoměr s usměrňovačem průtoku

Stejně jako model 640S poskytuje průtokoměr 780S spolehlivé a opakovatelné měření. Tento přístroj je navíc vybaven usměrňovačem průtoku. Chyba měření ± 1,0% z měřené hodnoty +0,5% z rozsahu. Měření až do rychlosti 100 m/s (pro vzduch).

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
780 UHP

Model 780S UHP –termický hmotnostní průtokoměr s usměrňovačem průtoku v leštěném provedení

Tento model je vhodný pro měření průtoku plynů v provozech se zvýšenými hygienickými nároky. Měřicí trubice je vyrobena z elektrolyticky leštěné oceli 316L (7-10 Ra nebo 20-25 Ra).

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
760

Chlorine-Trak™ Model 760S - termický hmotnostní průtokoměr pro měření chlóru

Speciální provedení modelu 780S, vyvinuté pro měření hmotnostního průtoku chlóru, zejména pro aplikace na čistírnách odpadních vod. Chyba měření ±5% z rozsahu, měřicí rozsah až 475 m3/h v průtokoměru DN 100 vyrobeném z materiálu Kynar®.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
670

Multi-Trak™ Model 670S – výkonný průtokoměr pro velké kanály a komíny

Průtokoměr Multi-Trak™ Model 670S je moderní přístroj pro měření hmotnostního průtoku ve velmi velkých kanálech a komínech s nerovnoměrnými rychlostními profily, velkými poměry maxima k minimu, znečištěnými plyny, velkými rozsahy provozních teplot a rychlými změnami rychlosti proudění a teploty.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
flowtrack

Usměrňovače průtoku

Stejné provedení usměrňovačů průtoku, které je použito v modelech 780S, může být vhodným řešením i u aplikací jiných průtokoměrů, kde nejsou k dispozici dostatečně dlouhé rovné úseky před a za přístrojem.

Další podrobnosti o přístroji zde