Digitální termické hmotnostní průtokoměry a regulátory 
 
100

Smart-Trak® Model 100 - hmotnostní průtokoměry a regulátory

Výkonný digitální přístroj řízený mikroprocesorem, místní ukazování (modul Pilot) / komunikační rozhraní, technologie Dial-A-Gas®. Chyba měření ± 1,0% z rozsahu (vyšší přesnost na požádání). Možnost programování na místě, krátké dodací lhůty. Měřicí rozsahy od 0...14 Nml/min do 0...932 Nl/min. Malé rozměry, digitální a analogové výstupy, schválení CE.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
50

Smart-Trak® Model 50 - hmotnostní průtokoměry a regulátory pro aplikace OEM

Provedení z hliníku nebo korozivzdorné oceli 316L, příznivá cena, krátké dodací lhůty. Chyba měření ± 1,5% z rozsahu. Možnost programování na místě, měřicí rozsahy od 0...9 Nml/min do 0...186 Nl/min. Standardně s výstupem RS-232, na přání 4-20 mA, 0-5 Vss, RS-485, schválení CE.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
101

Micro-Trak® Model 101 - hmotnostní průtokoměry a regulátory pro velmi malé průtoky

Speciální provedení pro průtoky do 4 Nml/min, minimální regulovatelný průtok 0,1 Nml/min. Provedení z korozivzdorné oceli 316L, výkonný, digitální, řízený mikroprocesorem, technologie Dial-A-Gas®.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
140

Smart-Trak® Model 140 - hmotnostní a regulátory s velmi malou tlakovou ztrátou

Přesné hmotnostní regulátory s mimořádně nízkou tlakovou ztrátou ΔP 310 mbar pro průtoky až 500 nl/min; přesnost ± 1,0% z rozsahu; provedení z korozivzdorné oceli 316L, schválení podle evropských norem.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
101

Max-Trak® Model 180 - hmotnostní průtokoměry a regulátory pro průmyslové použití

Krytí IP67, na přání s připojením přírubami. Chyba měření ± 1,0% z rozsahu. Měřicí rozsahy od 0...9 Nml/min do 0...932 Nl/min.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
101

CompodTM – programovatelný ovládací modul

Spojením modulu Compod a libovolného přístroje řady 1xx získáte rozhraní RS-485 / MODBUS RTU.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 

Přístroje řady 100 patří k technicky nejpropracovanějším v našem portfoliu. Vynikající přesnost a opakovatelnost, nepřekonatelná stabilita, patentovaný zcela lineární senzor, zdokonalené provedení ventilu. Malé rozměry, vynikající výkon, příjemná obsluha pomocí modulu Pilot. Unikátní technologie Dial-A-Gas® umožňující volbu jednoho z 10 naprogramovaných plynů.

  • LFE (Laminar Flow Element): patentovaný dokonale lineární senzor, který je základním předpokladem pro technologii Dial-A-Gas® - každý přístroj je možno použít až pro 10 různých plynů, přepínatelných tlačítkem, se srovnatelnou přesností měření.
  • Modul Pilot: připevněný vpředu k přístroji nebo jako ruční komunikátor, snadné ovládání, příjemná obsluha, displej. Umožňuje nastavení průtoku, jednotek nebo maximální hodnoty rozsahu. Změní Váš přístroj v univerzální průtokoměr, který je zábavné používat.
  • Přizpůsobivost: každý přístroj umožňuje úpravu nastavení parametrů v místě aplikace, a tedy přizpůsobení změněným provozním podmínkám.
  • Moderní provedení ventilu: hmotnostní regulátory jsou vybaveny robustním osvědčeným přímým ventilem, který kompenzuje odchylky tlaku a teploty plynu. Lze nastavit charakteristiku odezvy včetně hodnot PID pro opakované aplikace nebo změny provozního tlaku.
  • Snadná obsluha: našim cílem je maximální zjednodušení a zpříjemnění obsluhy. Přístroje řady 100 byly oceněny jak čtenáři časopisů Flow Control Magazine a Gases & Technology Magazine, stejně jako odborníky na měření průtoku a uživateli z různých průmyslových odvětví.
  • Digitální technologie znamená zvýšení užitné hodnoty přístroje