Kalibrátory

Pokud hledáte přesný kalibrátor pro své průtokoměry na plyny a laboratorní přístroje, pak jsou přenosné modely Cal=Trak SL-500, SL-800 a XL se snadnou obsluhou těmi pravými přístroji pro Vás. Tyto přesné a spolehlivé pístové kalibrátory se uplatní v procesu výroby, zkoušení, ověřování nebo rekalibrace hmotnostních i objemových průtokoměrů a regulátorů pro plyny.

Velkého měřicího rozpětí je dosaženo pomocí tří vyměnitelných měřicích válců, které takto pokryjí větší měřicí rozsah při minimálních pořizovacích nákladech. Cal=Trak je primární etalon navázaný na NIST, vyráběný podle přísných požadavků ISO 17025 a schválený podle evropských norem (CE).

Všechny modely umožňují záznam dat, digitální komunikaci, přerušovaný nebo spojitý provoz a řadu dalších funkcí. Uvedení do provozu a obsluha přístrojů je velmi snadná a příjemná. Uplatní se v metrologických aplikacích, plynové chromatografii, výrobě polovodičů, medicíně a farmacii a v mnoha dalších aplikacích.

 
 
500

Kalibrátor Cal=Trak Model SL-500

Vynikající přesnost ±0,35% z měřené hodnoty! Měřicí rozsahy od 5 Nml/min do 46 Nl/min.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
800

Kalibrátor Cal=Trak™ Model SL-800

Nejlepší přesnost na trhu: ±0,15% z měřené hodnoty! Měřicí rozsahy od 5 Nml/min do 46 Nl/min.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
xl

Kalibrátor Cal=Trak™ XL pro velké průtoky

Ideální pro kalibrace průtokoměrů pro vyšší průtoky včetně hmotnostních průtokoměrů a regulátorů. Vynikající přesnost: ±0,25% z měřené hodnoty! Měřicí rozsahy od 5 do 460 Nl/min.

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 


Spínače

Innova-Switch™ představuje moderní spínače průtoku pro plyny a kapaliny. Senzor a ostatní části přicházející do styku s měřeným médiem jsou vyrobeny z korozivzdorné oceli, svařovaná konstrukce neobsahuje pohybující se součásti. Innova-Switch se snadno montuje a nastavuje a poskytuje spolehlivý výkon i v náročných aplikacích.

Detekce průtoku je prováděna na základě přesného zjišťování teplotního rozdílu. Senzor obsahuje spárované odporové teploměry. Jeden z nich je otápěn konstantním stejnosměrným proudem. Druhý není otápěn a zobrazuje tedy teplotu měřeného média. Rozdíl teplot mezi referenčním a otápěným teploměrem závisí na hustotě a/nebo rychlosti měřeného média.

Aplikace – ochrana čerpadel, výměníky tepla, testování a monitorování mazacích systémů, chemická injektáž, monitorování systémů klimatizace, detekce směru proudění, ověřování správné funkce ventilů a mnoho dalších.

 
 
is

Spínač průtoku Innova-Switch

Spínače průtoku (teče/neteče) pro plyny a kapaliny – pro rychlosti 0,003 až 1,524 Nm/s pro kapaliny a 0,03 až 152,4 Nm/s pro plyny. Odezva je 0,5 až 10 s (v závislosti na měřeném médiu). Provozní teploty od -70°C do 200°C, vyrobeny podle evropských norem (CE).

Další podrobnosti o přístroji zde

 
 
IS HT

Spínač průtoku Innova-Switch pro vysoké teploty

Pro střední (do 300°C) a vysoké teploty (485°C). Na přání s oddělenou elektronikou. Spínače průtoku (teče/neteče) pro plyny a kapaliny – pro rychlosti 0,003 až 1,524 Nm/s pro kapaliny a 0,03 až 152,4 Nm/s pro plyny. Odezva je 0,5 až 10 s (v závislosti na měřeném médiu). Vyrobeny podle evropských norem (CE).

Další podrobnosti o přístroji zde