Flat-TrakTM Model 780S-UHP

Termické hmotnostní průtokoměry s usměrňovačem průtoku a leštěným snímačem

780uhp

Model 780S-UHP je vhodný zejména opro měření hmotnostního průtoku plynů při výrobě polovodičů, v potravinářství, farmacii a dalších provozech se zvýšenými nároky na hygienu. Vnitřní části snímače jsou vyrobeny z elektrolyticky leštěné korozivzdorné oceli 316L (7-10 Ra (UHP) nebo 20-25 Ra (HP)).

Model 780S-UHP se dodává ve světlostech DN10 až DN300 s připojením NPT, Buttweld nebo přírubami. Větší světlosti jsou k dispozici na požádání. Přístroj je vybaven mřížkovým usměrňovačem průtoku, který eliminuje narušení rychlostního profilu, víry a rozvrstvení teplot měřeného plynu. Tím se snižují potřebné rovné úseky před a za přístrojem na minimum (3xDN před snímačem). Výsledkem je úspora nákladů na montáž.

Tento průtokoměr je dodáván se známým software firmy Sierra Smart Electronics Package (SIP) pro programování a diagnostiku přístroje. Model 780S-UHP má velmi nízkou tlakovou ztrátu, velké měřicí rozpětí a vynikající přesnost měření. Je schválen podle směrnice ATEX, CE a PED. Chyba měření je ±1% z měřené hodnoty plus ±0,5% z měřicího rozsahu s opakovatelností ±0,2% z rozsahu.

 

Parametry

  • Přesnost: ± 1% z měřené hodnoty plus ±0,5% z měřicího rozsahu
  • Robustní konstrukce z korozivzdorné oceli 316L, vnitřní části snímače elektrolyticky leštěné
  • Zabudovaný usměrňovač průtoku
  • Programování a diagnostika na místě
  • Dodávané světlosti DN10 až DN300
  • Různá provozní připojení

Dokumentace k přístroji zde