Hmotnostní regulátor Sierra Smart-Trak® 50 získal Industry Innovation Award

Hmotnostní regulátor pro plyny Smart-Trak® 50 firmy Sierra Instruments byl vybrán čtenáři časopisu Flow Control Magazine jako vítěz Product Innovation Award. Jedná se již o pátý přístroj firmy Sierra Instruments oceněný čtenáři časopisu Flow Control Magazine za inovační technologii.

"Nedokázal bych to bez podpory skvělého týmu firmy Sierra,” říká Matthew J. Olin, prezident firmy Sierra Instruments. “Díky snížení počtu součástí nové řady Sierra 50 o téměř 40 procent, automatické kalibraci a převodům a prověřenému dodavatelskému řetězci se nám daří nabízet kvalitu a výkon řady Smart-Trak za cenu příznivou pro aplikace OEM."

Vítězný hmotnostní regulátor obsahuje unikátní patentovaný dokonale lineární senzor LFE z korozivzdorné oceli 316L s navinutou platinou a ventil využívající závěsnou technologii bez tření. Je vhodný pro měření téměř všech čistých plynů. Na rozdíl od jiných hmotnostních průtokoměrů a regulátorů umožňuje linearita senzoru řady 50 nastavení nuly a maxima rozsahu v místě aplikace a není nutno provádět rekalibraci přístroje, což je pro OEM aplikace velmi důležité.

Průtokoměry řady 50 měří v rozsahu 0 až 46 Nl/min s přesností ± 1,5% z měřicího rozsahu a opakovatelností ± 0,25% z měřicího rozsahu. Jsou vybaveny jak analogovými, tak digitálními (RS-232 a RS-485) výstupy a na přání i displejem a dvěma konektory DB9 na bocích krytu, které usnadňují elektrické připojení.

Podrobnosti o přístroji Smart-Trak 50

Dokumentace k přístroji