Hmotnostní regulátor Sierra Smart-Trak 50 je nyní k dispozici v provedení z korozivzdorné oceli a pro průtoky až do 186 Nl/min

Sierra Instruments, přední světový výrobce průtokoměrů, nyní nabízí nové provedení oceněného hmotnostního regulátoru Smart-Trak® 50 z korozivzdorné oceli 316 a také provedení pro rozšířený rozsah průtoků až do 186 Nl/min.

Hmotnostní regulátor s rozšířeným rozsahem je určen zejména výrobcům OEM zařízení, kteří potřebují přístroj s vyšší kapacitou za příznivou cenu. Hliníkové provedení přístroje pak má cenu ještě nižší.

Řada 50 je založena na stejném senzoru LFE a technologii ventilu jako vlajková loď firmy Sierra – řada Smart-Trak 100. Řada 50 dosahuje přesnosti ± 1,5% z měřicího rozsahu pro téměř všechny běžné plyny při výrobě polovodičů a pro nosné plyny. Výkonný a přizpůsobivý regulační ventil bez tření přístroj odlišuje od konkurenčních výrobků především minimální netěsností při opakovatelnosti ± 0,25%.

Součástí základní strategie firmy Sierra je i názor, že pouze senzor s maximálním výkonem může tvořit základ vynikajícího hmotnostního regulátoru. Namísto senzorů CMOS a MEMS využívá firma Sierra propracovaný kapilární senzor z korozivzdorné oceli 316L s navinutou platinou, který zaručuje maximální spolehlivost, opakovatelnost a přesnost měření.

Přístroje řady Smart-Trak 50 se pružně přizpůsobí Vaší aplikaci a mají intuitivní ovládání. Mají k dispozici analogové i digitální vstupy a výstupy. V místě instalace je možno provést drobné úpravy nastavení nuly a měřicího rozsahu a tak přístroj lépe přizpůsobit skutečným provozním podmínkám.

Podrobnosti o přístroji Smart-Trak 50

Dokumentace k přístroji